Zapisz się na spływ

Liwiec to jedna z najbardziej malowniczych rzek w okolicach Warszawy. Daje możliwość podziwiania pięknej przyrody przy stosunkowo niewielkim nakładem sił - nie spodziewajmy się na niej wielu przeszkód, technicznie wymagających fragmentów czy szybkiego nurtu. Dodatkowo, w okolicy Liwca znajduje się wiele zabytkowych budowli; niektóre z nich, jak zamek w Liwie czy pozostałość piastowskiej osady, znajdują się wystarczająco blisko rzeki by można je było zwiedzić przy okazji postoju podczas płynięcia.

Spływ rozpoczniemy pod miejscowością Mokobody koło Siedlec, a skończymy w okolicach Węgrowa. Nocujemy pod namiotami w okolicach miejscowości Grodzisk. Łączna długość trasy powinna zamknąć się w 30km.

W cenie spływu zapewniamy: 
  • Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki/kanadyjki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
  • Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
  • Wykupienie ubezpieczenia NNW dla uczestników
  • Udzielenie instruktażu w trakcie spływu
O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w Poradniku Spływowicza.

W cenie spływu NIE zapewniamy wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu, jednak chętnym osobom możemy pomóc w organizacji transportu (wiąże się to z dodatkową składką, zależną m.in. od ilości chętnych osób). 

W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 30 zł w ciągu 24 h od momentu wysłania zgłoszenia. Aby spływ się odbył, chęć udziału musi zgłosić minimum 5 osób. Gdyby tak się nie stało, o ewentualnym odwołaniu spływu poinformujemy najpóźniej we czwartek 5.09.2019.

Rzeka:
Termin:
07.09. - 08.09.2019
Czas trwania:
2 dni
Cena:
100 zł
Rezerwujcie termin - zapisy już wkrótce!

Prowadzący

Jan Broda Zakrzewski

Jan Broda Zakrzewski

Do Habazii trafiłem przypadkiem, choć kajaki przewijały się w moich wyjazdach od dzieciństwa. Dopiero na klubowym kursie zobaczyłem w nich coś więcej, niż leniwą formę rekreacji. Najbardziej lubię wąskie i kręte leśne rzeczki, gdzie dotarcie w inny sposób byłoby wyzwaniem. Kocham pływać kanadyjkami (niekoniecznie z wzajemnością).