Zapisz się na spływ

W cenie spływu zapewniamy:

Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki / kanadyjki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia NNW dla uczestników
Udzielenie instruktażu w trakcie spływu

O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w Poradniku spływowicza.

W cenie spływu NIE zapewniamy wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu, jednak chętnym osobom możemy pomóc w organizacji transportu (wiąże się to z dodatkową składką, zależną m.in. od ilości chętnych osób). 

W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 30 zł w ciągu 24 h od momentu wysłania zgłoszenia.

Aby spływ się odbył, na spływ musi zapisać się minimum 10 osób. Informacja o tym zostanie przekazana najpóźniej 27/06/2019.

Rzeka:
Termin:
29.06. - 30.06.2019
Czas trwania:
2 dni
Cena:
100 zł
Zapisy zostały już zamknięte. Zapraszamy na inne spływy :)

Prowadzący

Ewa Kowalik

Ewa Kowalik

Na kajaki trafiłam trochę przypadkiem podczas majówki w 2012 r. i to wydarzenie zmieniło moje życie - wsiąkłam po uszy! :) Dwa lata później - już nie przypadkiem - zapisałam się na habaziowy kurs i zaczęłam odkrywać różne rodzaje kajakarstwa - zwałkowe, górskie i morskie. Każda z tych odmian ma swoją specyfikę i daje różne wrażenia, ale wszystkie mają wspólny mianownik: niesamowitą frajdę z pływania ze wspaniałymi ludźmi! W spływach kajakowych Akcji Lato najbardziej cenię to, że można się na nich zupełnie oderwać od codzienności i miejskiego zgiełku - w dzień tylko my, kajak i przyroda, a wieczorem gitara, ognisko i grono przyjaciół... To uzależnia - i bardzo dobrze!