Spływy tygodniowe

Oferta Akcji Lato proponuje SPŁYWY TYGODNIOWE.

Wszyscy spragnieni dłuższej przygody w kajaku zapraszamy na nasze w tym roku najdłuższe spływy. Spływy tygodniowe odbywają się w lipcu i sierpniu. Spływ trwa zazwyczaj 6 dni, a ostatni jest przeznaczony na odpoczynek oraz bal kapitański, czyli tradycyjną imprezę po przygodzie na wodzie. W trakcie spływów tygodniowych jest możliwość wykupienia w niskiej cenie dodatkowo wyżywienia na cały spływ.

Oferujemy 10% zniżki dla studentów, grup zorganizowanych (co najmniej czteroosobowych), a także naszych stałych uczestników, którzy już mieli okazję być z nami na długim spływie.


18Lu1
Łupawa

Rzeka Łupawa należy do ciekawszych rzek nizinnych, zaliczana jest do trudniejszych rzek Pomorza, zatem nudzić się nie będziemy - a to zawalone drzewo, a to bystrze czy wartki nurt w dolinie. Słowem: wrażenia będą niezapomniane :-)

Rzeka: Łupawa
Termin: 11.08 - 18.08.2018
Czas trwania: 8 dni
Cena: 550,00 zł
18Sk1
Skrwa

Spływ Skrwą na pewno nikogo nie rozczaruje. Miłośnicy przyrody zachwycą się bujną roślinnością. Spragnieni spokoju zrelaksują się na leniwym nurcie. Ci zaś, którzy poszukują wrażeń znajdą je na kamienistych bystrzach lub zwalonych drzewach. Wszyscy zaś na pewno odetchną od codziennych trosk na tej zróżnicowanej, sielskiej, mało uczęszczanej rzece i przy wieczornej wspólnej zabawie przy ognisku:)

Rzeka: Skrwa
Termin: 24.08 - 26.08.2018
Czas trwania: 3 dni
Cena: 190,00 zł