Zapisz się na spływ

Dzień dobry!
Dobry, chociaż coraz krótszy już pod koniec kalendarzowego lata. Słońca jednak starczy, żeby popłynąć Wisłą! Startujemy z Plaży Żoliborz, żeby po 35km sprawnego spławiania się z nurtem dopłynąć na wyspę pod Modlinem. Jak starczy sił i czasu podpłyniemy też pod tamtejszą twierdzę. W niedzielę z wyspy udamy się w drogę do Czerwińska nad Wisłą. Tam będziemy łapać autobus powrotny (z linii Płock - Warszawa). 

W cenie spływu zapewniamy:

Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki / kanadyjki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia NNW dla uczestników
Udzielenie instruktażu w trakcie spływu

O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w Poradniku spływowicza.

W cenie spływu NIE zapewniamy wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu, jednak chętnym osobom możemy pomóc w organizacji transportu (wiąże się to z dodatkową składką, zależną m.in. od ilości chętnych osób). 

W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 30 zł w ciągu 24 h od momentu wysłania zgłoszenia.

Spływ się odbędzie jeżeli zbierze się minimum 12 uczestników do środy 11 września. Jeżeli będzie mniej chętnych spływ zostanie odwołany.

Rzeka:
Termin:
14.09. - 15.09.2019
Czas trwania:
2 dni
Cena:
100 zł
Klikając przycisk "Zapisz się" wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych przez WAKK Habazie w zakresie niezbędnym do wykupienia polisy ubezpieczeniowej NNW oraz organizacji spływu.
  • Twój PESEL i adres zbieramy wyłącznie na potrzeby wykupienia polisy ubezpieczeniowej NNW na spływ kajakowy
  • Twój nr telefonu zbieramy wyłącznie na potrzeby kontaktów organizacyjnych z tobą przed i w trakcie spływu
Wszystkie dane osobiste anonimizujemy albo usuniemy z naszej bazy 10 dni po spływie.

Opcjonalny:

*pola wymagane

Prowadzący

Szymon Koźbiał

Szymon Koźbiał

Poznałem Habazi właśnie na Akcji Lato. Skutecznie zarazili mnie swoją kajakową pasją i teraz mam okazję przekazać ją Wam. Pływam od kilku lat głównie po rzekach Mazowsza i Kaszub. Przerzucanie kajaków przez zwalone drzewa to jedno z moich ulubionych wakacyjnych zajęć zaraz obok biwakowania pod gołym niebem. Zapraszam na Wisłę!