Zapisz się na spływ

WAKK HABAZIE zaprasza na cykl zajęć rekreacyjnych w Porcie Czerniakowskim - Jesień z kanadyjkami.
Chcesz sprawdzić o co chodzi z tymi kanadyjkami? Lubisz kajaki i nie chcesz czekać na kolejny sezon do lata? Masz odwagę uwierzyć nam, że nie ma złej pogody na pływanie, wystarczy tylko dobrze się ubrać? W takim razie Jesień z kanadyjkami jest dla ciebie!
W ramach zajęć pokażemy ci wszystkie możliwości kanadyjek, na bezpiecznych i przyjaznych wodach basenu Portu Czerniakowskiego, pod czujnym okiem instruktorów WAKK HABAZIE.
Wielu mieszkańców Warszawy obawia się Wisły jako niebezpiecznej rzeki - wymagającej wysokich umiejętności wodniackich. Naszym celem podniesienie świadomości na temat możliwości aktywnego spędzania czasu nad Wisłą poprzez przygotowanie do "wypłynięcia na szerokie wody Wisły" w ramach zajęć Jesień z kanadyjkami.
Dzieci zapraszamy z dorosłymi opiekunami.
Plan zajęć będzie dostosowany do warunków pogodowych.
Zajęcia są bezpłatne, prosimy o rozsądne zapisy, ilość miejsc - ograniczona!
"Jesień z kanadyjkami" realizowana jest w ramach projektu "Aktywna Jesień z Habaziami 2019", współfinansowanego ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy, Biuro Sportu, Program "Aktywny Warszawiak".

Zajęcia z kanadyjek 2 osobowych poziom ponad podstawowy  w godz. 9.00 - 12.00.

Zajęcia poprowadzi Bartosz Sawicki

Termin:
07.12. - 07.12.2019
Czas trwania:
1 dzień
Cena:
Bezpłatnie
Szkolenie z Kanadyjek Grupa 3

Prowadzący

Habazie i m. st. Warszawa

Habazie i m. st. Warszawa

Spływ będzie prowadzony przez doświadczonych kajakarzy Warszawskiego Akademickiego Klubu Kajakowego "Habazie" i współfinansowany przez Biuro Sportu Miasta Stołecznego Warszawy.