Zapisz się

Na pierwszy ogień wyruszmy na Utratę. Odczarujmy nieco złą reputację tej rzeki. Proponowany odcinek Utraty – od Podkampinosu do Żelazowej Woli – zapewnia malownicze widoki na mazowieckie równiny i wytchnienie od hałasu miejskich terenów. To urokliwy odcinek, którego początek jest łatwy i wręcz idealny dla tych, którzy rozpoczynają sezon kajakowy, aby później zaoferować swą naturalną i nieuregulowaną odsłonę. Finałowe machnięcia wiosłem wykonamy w parku w Żelazowej Woli, co również stanowi nie lada atrakcję.

W cenie spływu zapewniamy:

Sprzęt dla uczestników spływu (kajaki, wiosła, kamizelki asekuracyjne)
Transport sprzętu na miejsce rozpoczęcia spływu
Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia NNW dla uczestników
Udzielenie instruktażu w trakcie spływu

O tym, jak przygotować się do spływu przeczytajcie w https://www.akcjalato.pl/poradnik-splywowicza

W cenie spływu NIE zapewniamy: wyżywienia, ani transportu uczestników na miejsce startu / z miejsca zakończenia spływu, jednak chętnym osobom możemy pomóc w organizacji transportu. Będziemy w tej sprawie wysyłać mail organizacyjny. 

W celu potwierdzenia uczestnictwa, prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 50 zł w ciągu 24 h od momentu wysłania zgłoszenia. 
 

Rzeka:
Termin:
03.06. - 03.06.2023
Czas trwania:
1 dzień
Cena:
80,00 zł

Prowadzący

Agnieszka Morawska

Agnieszka Morawska

Na Liwiec zabierze Was Agnieszka. Ceni sobie spływy na luzie, bez ciśnięcia rekordowo długich tras i pospieszania oraz elastyczne podejście do planów. Na spływie chętnie udzieli wskazówek, gdyby ktoś chciał poznać lub poprawić technikę pływania. Pozostałym podpowie, jak wiosłować, aby frajdy było więcej niż zmęczenia. Uwielbia jabłka i identyfikuje się z jego okrągłym kształtem i słodko-kwaskowym smakiem. Gdy nie pływa, z zaangażowaniem dzierga na drutach.